Warmont. Монтаж і проектування інженерних мереж та систем.

Монтаж систем водоочистки та водопідготовки

Можна встановити найдорожче обладнання – дорогий котел, бойлер чи просто душ і через нетривалий період користування ним вивести його з ладу через неякісну воду. Вода в опаленні і водопостачанні – це й теплоносій, це й об'єкт нагрівання, це й агресивне середовище при неправильному підході до неї.

Перед монтажем інженерних систем потрібно зрозуміти, яка вода буде подаватися в ці системи, провести її лабораторне дослідження для оцінки якості та придатності до використання. Використання неякісної води в опаленні призведе до швидкого виходу з ладу обладнання, а в водопостачанні – до ризику утворення проблем зі здоров'ям.

Для приведення води у придатний стан до її використання в системах опалення та водопостачання існує поняття водоочистка та водопідготовка. Ці речі здійснюються спеціальним обладнанням, яке встановлюється на вході магістралі в приміщення та забезпечує приведення хіміко-біологічних параметрів води у відповідність до СНіПів та ДБН, або до параметрів необхідних для належної роботи обладнання, що працює з використанням води, задекларованих виробником такого обладнання.

Компанія «ВАРМОНТ» тісно співпрацює з виробником обладнання для водохімпідготовки та водоочистки торгової марки ECOSOFT, який входить до складу міжнародної корпорації BWT, яка спеціалізується на водоочистці та водопідготовці.

Завдяки такій співпраці, аналізи води, отримані на об'єкті замовника, вивчаються спеціалістами компанії ECOSOFT після чого розробляється індивідуальна пропозиція щодо необхідного обладнання для водопідготовки та водоочистки.

І, звичайно, спеціалісти компанії «ВАРМОНТ» професійно та швидко змонтують підібране сам для Вас обладнання по водоочистці та водопідготовці та не допустять виходу з ладу теплообмінника котла, тена електричного бойлера, чи дорогого обладнання, що використовує воду. Точно так само, разом ми зможемо обрати, наприклад, фільтр зворотного осмосу для того, щоб Ви пили чисту воду та дбали про здоров'я своє і своїх близьких.

Звертайтеся до наших спеціалістів, адже кожен заслуговує на чисту воду.