Warmont. Монтаж і проектування інженерних мереж та систем.

Встановлення газових/електричних/твердопаливних котлів

Котел - це основа, "основна точка" будь-якої системи опалення. На сьогоднішній день існує багато варіантів виконання котельного опалення, виходячи з енергоносія на якому працює котел (газ, електроенергія, тверде паливо), теплової потужності (кВт/год), принципів будови (відкритий/закритий пальник, турбований/димохідний, традиційний/конденсаційний), функціональності (одно чи двоконтурний), способу інсталяції (настінний, підлоговий). Варіантів безліч...

Але від правильного вибору котельного обладнання залежить ефективність та економічність всієї системи опалення приміщення.

І у всьому цьому різноманітті котельного обладнання спеціалісти компанії «ВАРМОНТ» розбираються на професійному рівні. Серед котельного обладнання ми рекомендуємо до використання продукцію таких відомих брендів як VIESSMANN, ARISTON, ALTEP, KOSPEL та інші.

Ми з задоволенням допоможемо правильно підібрати потрібний саме Вам котел чи їх каскад, професійно його змонтуємо та забезпечимо Вам просте користування цим складним обладнанням. За плечами нашої команди значна кількість змонтованих котельнь найрізноманітніших типів та потужностей, які забезпечують теплом різні категорії приміщень, починаючи від невеликих котеджів, закінчуючи заводським котельнями.

Не зволікайте, зв'яжіться з нами, та дозвольте нашим спеціалістам виконати свою роботу та вирішити Ваше завдання.