Warmont. Монтаж і проектування інженерних мереж та систем.

Про компанію

Проектування та монтаж інженерних систем відповідно до чинних державних стандартів, галузевих норм і ДБНів.

Компанію “Вармонт” створено у Львові у 2019 році. Основою компанії є професіонали, які вже тривалий час займаються встановленням та обслуговуванням систем опалення, водопостачання та водовідведення.

Структура компанії побудована особливим чином, що дозволяє постійно вдосконалювати рівень кваліфікаційних навичок усього персоналу, починаючи від спеціалістів із створення проекту, закінчуючи командами післягарантійного обслуговуванням об’єктів. Усі ланки персоналу регулярно відвідують навчання та тренінги провідних виробників матеріалів для систем опалення, водопостачання та водовідведення, що підтверджується відповідними сертифікатами, посвідченнями та довідками. Такі заходи дозволяють до дрібниць відполіровувати уже наявні вміння, а також бути в перших рядах впровадження новітніх технологій в нашій галузі діяльності.

За плечима компанії значна кількість об’єктів, реалізованих матеріалами систем VIESSMANN, ARISTON, REHAU, KAN-THERM, K-Flex, HERZ, Danfoss, Flamco-Meibes та інших виробників-лідерів ринку послуг опалення, водопостачання та водовідведення.

Компанія “Вармонт” має досвід влаштування та обслуговування систем опалення, водопостачання та каналізаційних систем:

В котеджному будівництві
Серед наших клієнтів значна частина становить власники котеджів з системами опалення, водопостачання та каналізації різного рівня складності, а також котеджів з альтернативними системами опалення.
В багатоквартирному житловому будівництві та будівництві об’єктів комерційного призначання
Серед клієнтів нашої компанії можна знайти, наприклад, компанію “ПЕТРАМ РІЕЛЕСТЕЙТ”, яка є відомим забудовником у вищевказаному сегменті.
В промисловому будівництві
Компанія “Вармонт” є підрядником з влаштування систем опалення, водопостачання та водовідведення у такої відомої компанії як “Танк-Транс”.
Ми добре робимо свою роботу, та готові довести це ВАМ!