Warmont. Монтаж і проектування інженерних мереж та систем.

Встановлення теплових насосів та сонячних колекторів

Сьогодні дуже популярним способом опалення є використання в якості теплогенераторного обладнання теплових насосів та/або сонячних колекторів. На відміну від загальносвітової практики, в Україні це обладнання лише набирає популярність серед споживачів.

Суть звичайного теплового насоса в отриманні тепла ззовні приміщення та передача його через теплоносій для обігріву всередину приміщення. Джерелом отримання теплової енергії в даному випадку є повітря навколо приміщення. Ринок теплових насосів динамічно розвивається. Вже зараз це обладнання здатне обігрівати приміщення при зовнішній температурі до -200С. Крім звичайних теплових насосів, які працюють за рахунок різниці температури повітря, є ще геотермальні насоси, джерелом утворення теплової енергії в яких є постійна додатна температура землі на значній глибині.

Сонячний колектор працює за схожим з простим тепловим насосом принципом. Відмінність полягає лише в джерелі утворення теплової енергії, оскільки в сонячному колекторі таким джерелом є сонячне світло.

Компанія «ВАРМОНТ» завжди намагається бути в тренді розвитку сучасного альтернативного опалення, її спеціалісти регулярно проходять різноманітні тренінги та навчання у виробників обладнання для альтернативного опалення (до якого належить опалення тепловими насосами та сонячними колекторами), тому Ви можете розраховувати на нашу професійну підтримку в підборі та встановленні системи опалення з відновлювальних джерел. Станом на сьогодні ми активно працюємо з лідерами ринку цього сегменту опалення, такими як Viessmann, ARISTON.

У нас є великий досвід монтажу сонячних колекторів та теплових насосів в якості основних та допоміжних джерел опалення та гарячого водопостачання приміщень різної категорії (від котеджів до комерційних та виробничих приміщень).

Не відкладайте можливість отримати економію на вартості витрат на енергоресурсах та доєднання до екологічно-чистих систем опалення та водопостачання.

Звертайтесь до нас і ми допоможемо обрати та встановимо оптимальний для Вас варіант використання енергоощадного обладнання.