Warmont. Монтаж і проектування інженерних мереж та систем.

Встановлення повітряного опалення

Повітряне опалення в переважній більшості випадків свого застосування є спеціальним та/або додатковим видом опалення приміщення. В якості основного, повітряне опалення використовується в приміщеннях комерційного або виробничого призначення, де неможливе або недоцільне встановлення традиційного радіаторного або підлогового опалення через завищені потреби до дизайну приміщення , економію площі, показники об'єму чи тепловтрат приміщення, яке планується опалювати. Перевагою повітряного опалення є його швидкість, яка досягається оптимальним поєднанням теплової потужності радіатора блоку повітряного опалення та тепловентилятора, що дозволяє за короткий проміжок часу досягнути бажаних параметрів температурного режиму в приміщенні та можливість його підтримання у заданих параметрах.

Окремим розділом повітряного опалення варто відзначити такі пристрої як теплові завіси, без яких сьогодні важко уявити роботу будь-якого магазину чи торгового або логістичного центру. Повітряні завіси дозволяють відсікати потоки повітря ззовні приміщення всередину, чим забезпечують мінімальні тепловтрати в місцях регулярного (вхід/вихід відвідувачів) або тривалого (завантаження /розвантаження транспорту) відкриття дверей або воріт. Таким чином забезпечується запобігання відхилення від заданого температурного режиму в приміщенні та досягається економія теплоносіїв, необхідних для його обігріву.

Сьогодні на ринку України є багато виробників повітряного опалення, які пропонують свою продукцію. Компанія «ВАРМОНТ» активно стежить за всіма тенденціями цього сегменту ринку та активно працює з встановлення повітряного опалення таких брендів як Carrera, VOLCANO, WITO. Серед переваг цього обладнання варто відзначити знижений рівень шумоутворення, оптимізовану систему електроспоживання та надійність роботи.

Наші спеціалісти з задоволенням допоможуть Вам підібрати оптимальне обладнання та виконають його професійний монтаж.