Warmont. Монтаж і проектування інженерних мереж та систем.

Монтаж трубопроводів

Транспортування води з водопровідної магістралі, свердловини чи іншого джерела води до приміщення чи від вхідної магістралі в приміщення до точок водорозбору зроблена правильно, з правильних матеріалів є запорука безтурботного використання приміщення за призначенням, незалежно від категорії приміщення (чи це житловий котедж, багатоквартирний будинок, комерційне, складське чи виробниче приміщення). Погодьтеся, ризик зазнати збитків чи завдати їх через утворення протікання неправильно змонтованого трубопроводу – перспектива неприємна, так само як ризик не отримати необхідного: необхідних кількості та тиску води, потрібної для використання у всіх приладах та точках водорозбору у житловому приміщенні, що не дасть банальної змоги комфортно мити посуд, прати речі та одночасно приймати душ.

Аналогічний ризик неправильної роботи обладнання в промислових приміщеннях, причиною якого може бути недостатній тиск води у водопроводі, що виник внаслідок неправильного підбору матеріалів трубопроводу або його неякісного монтажу.

Отже лише на перший погляд може здатися, що протягнути трубу в підлозі, стіні чи ґрунті – елементарна справа, яка не потребує знань, вмінь та навиків. Трубопровід – це та річ, яку потрібно правильно зробити один раз та без проблем використовувати впродовж експлуатаційного терміну, оскільки ремонт чи заміна трубопроводу – доволі дорога справа, яка тягне за собою ремонт приміщення (для заміни трубопроводу потрібно демонтувати чистове оздоблення стіни, штукатурну покрівлю стіни чи, аналогічно, чистове оздоблення підлоги та бетонну стяжку).

Якщо Ви дочитали до цього тексту, значить Ви заслужили безкоштовну пораду: не можна економити на трубопроводі, краще зекономити на «навісному» обладнанні, яке легко з часом замінити.

З свого боку, хочемо проінформувати Вас, що компанія «ВАРМОНТ» є кваліфікованим інсталятором трубопроводів систем REHAU та KAN – відомих європейських брендів, офіційно присутніх на українському ринку. Всі роботи з влаштування трубопроводів, виконані інсталяторами компанії «ВАРМОНТ» попадають під гарантійні зобов'язання систем REHAU та KAN, що посвідчується відповідними гарантійними сертифікатами.

Тому, ми пропонуємо Вам свої знання та навики для влаштування якісних трубопровідних систем у Вашому приміщенні. Ми зможемо допомогти Вам обрати між різними видами шитого поліетилену, поліпропілену чи навіть металопластику, спроектувати правильні діаметри трубопроводу, щоб Ви безпечно могли ним користуватися, не думаючи про ризики та радити нас в якості надійних партнерів своїм друзям, знайомим.

Чекаємо саме Вашого запиту.