Warmont. Монтаж і проектування інженерних мереж та систем.

Часті питання

Для зручності наших клієнтів наводимо перелік поширених запитань, що допоможе швидко отримати відповідь.

Дуже часто від наших реальних та потенційних клієнттів ми отримуємо запити на розробку пропозиції по влаштуванні опалення, водоостачання чи каналізаційної системи в приміщенні, які в повній мірі не містять інформації необхідної нашим спеціалістам для проведення роботи. Такі запити затягують результат нашої роботи, та спонукають до деякої напруги у нашій комунікації.

Отже, якщо Ви бажаєте оперативно отримати комерційну пропозицію з прициповою схемою влаштування інженерних мереж у Вашому приміщенні просимо першочергово надати нам:

 • Технічний паспорт приміщення (поверховий план) з зазначенням типу стін та перекриття (їх товщини, наявність утеплення).
 • Побажання щодо основного виду інженерного опалення:
  • радіаторипідлогові конвекторитепла підлога,
  • бажане місце розміщення котельного обладання,
  • місце заведення газової труби в приміщення,
  • планове розміщення точок водорозбору - змішувачі, ванни, душові,правльна техніка, посудомийна техніка,
  • встановлення додаткового обладнання.

В такому випадку, наші проектувальники зможуть якнайшвидше підготувати робочий проект влаштування інженерних мереж за Вашим запитом, а кошторисний відділ - підготувати актуальну комерційну пропозицію для Вас, використовуючи оптимальне для цього обладнання.

Якщо, з якихось причин, у Вас немає готового технічного паспорту (поверхового плану) приміщення, - не біда. Ви можете самостійно виміряти розміри приміщень, в яких необхідно влаштувати інженерні мережі та надіслати його нам з відомостями, вказаним у першому питанні цього розділу для опрацювання.

Якщо проведення вимірів - не Ваша сильна сторона - Ви можете зв'язатися з нами, і наш проектувальник виїде у найкоротші терміни на Ваш об'єкт, проведе необхідні заміри та отримає від Вас необхідну додаткову інформацію, на підставі чого ми зможемо підготувати Вам принципову схему та комерційну пропозицію по влаштування інженерних мереж у Вашому приміщенні.

Зазвичай, принципова схема влаштування інженерних мереж та комерційна пропозиція для котеджу невеликого розміру (до 300 кв.м.) готується нашими спеціалістами протяго 3-5 робочих днів з моменту отримання усієї необхідної технічної інформації та побажань замовника.

Наша компанія несе гарантійні зобов'язання за виконані роботи та надані матеріали. Тому, для того щоб ми могли гарантувати якість всієї системи, яку ми змонтуємо Вам, ми використовуємо лише перевірених постачальників та перевірені бренди виробників обладнання та метеріалів для систем, які ми монтуємо.

Ми готові надати Вам усі необхідні сертифікаційні та цінові документи на обладнання, що буде використовуватися в монтажі на Вашому об'єкті.

Ми гарантуємо якість виконаних нами робіт. Також ми гарантуємо дієвість систем опаленняводопостачанняводовідведення та їх відповідність ДБНам (ГОСТам), які ставляться до приміщень відповідного типу, за умови погодження використання всього необхідного обладнання, підібраного нашими спеціалістами.

Також ми гарантуємо якість своїх робіт впродовж 12 місяців з моменту їх приймання-здачі. Якість використаних матеріалів гарантується терміном, який визначається їх виробником (офіційним імпортером) і не може бути меншим 12 місяцям (на деякі трубні системи, наприклад, гарантійних термін складає 50 років).

Це, нажаль, доволі складне питання, оскільки відповідь на нього залежить від багатьох змінних. В першу чергу термін виконання наших робіт залежить від ступеня загальної будівельної готовності приміщення до цих робіт.

Також, наші роботи залежать від злагодженості суміжних підрядників (влаштування стяжки по теплій підлозі чи монтаж кермічної плитки чи її аналога, перед монтажем чистової сантехніки).

Зазвичай, монтаж опаленняводопостачанняканалізації приватного будинку (котеджу), без чистового монтажу сантехніки, займає біля 21 робочого дня.

Наш офіс, вся наша матеріально-технічна база та персонал знаходиться у Львові. Ми, без проблем, монтуємо інженерні мережі в межах міста Львова та Львівської області.

Однак, часто трапляється й так, що географія нашої роботи розширюється на територію Західної України (у нас є позитивний досвід роботи у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Волинській та інших областях), адже наші ціни та якість наших робіт стимулють наших клієнтів до співпраці з нами, і це не перебільшення. Тому, якщо Ваш об'єкт знаходиться в іншому регіоні - це не привід для того щоб не звернутися до нас та відмовляти собі в якісних інженерних мережах.

Ми добре робимо свою роботу, та готові довести це ВАМ!