Warmont. Монтаж і проектування інженерних мереж та систем.

Встановлення радіаторного опалення

Радіаторне опалення - це класична модель опалення приміщення. Компанія «ВАРМОНТ» встановить систему радіаторного опалення будь-якої складності. Враховуючи той факт, що для якісного встановлення системи радіаторного опалення, в переважній більшості випадків, необхідно виконати значний обсяг прихованих робіт, зокрема монтаж трубних систем в площині стіни та/або підлоги, якісне виконання таких робіт є запорукою спокою замовника в майбутньому.

Ми категорично наголошуємо - не можна економити на трубних системах, оскільки це може призвести до найнеприємніших наслідків та звести нанівець понесені затрати на ремонт та омеблювання приміщення. Тому, ми рекомендуємо обирати для будь яких робіт з інжинірингу нашу компанію, яка є професійним інсталятором усіх видів систем опалення, водопостачання та водовідведення.

Що стосується радіаторного опалення приміщення - компанія «ВАРМОНТ» пропонує своїм замовникам трубні системи KAN та Rehau, офіційним інсталятором яких є компанія Вармонт.

На змонтовані нами трубні системи надається гарантія виробника, що посвідчується офіційним гарантійним сертифікатом та, в деяких випадках, страховим сертифікатом на понад 20-річний термін. Для якісного виконання робіт з влаштування трубних систем опалення, спеціалісти компанії «ВАРМОНТ» пройшли спеціальне навчання за програмою виробників цих систем та укомплектовані всім необхідним спеціалізованим інструментом та устаткуванням.

Крім того, дуже важливим елементом системи радіаторного опалення є власне сам радіатор. Наші спеціалісти тривалий час досліджували ринок даної групи продукції та зупинили свій вибір на радіаторах виробництва Vogel&Note через її бездоганний вигляд, передові технології виробництва, покращені тепло-технічні характеристики та збереження оптимальної цінової політики.

І, наостанок, ефективність системи радіаторного опалення приміщення не може бути на високому рівні без використання сучасної терморегулюючої арматури. Компанія «ВАРМОНТ» в своїх системах використовує передові розробки лідера ринку цього сегменту обладнання - компанії Danfoss. Ми пропонуємо та успішно інсталюємо як класичні термоголовки так і високоефективні термоголовки з безпровідним підключенням до мережі та можливістю дистанційного регулювання.

Виникли питання? - звертайсь до нас і ми з задоволенням дамо на них відповіді.

Потрібно встановити систему радіаторного опалення - чекаємо на вихідні дані та оперативно готуємо комерційну пропозицію, яку не менш оперативно та якісно зможемо реалізувати. Звертайсь.